MADDE 1 – MAL/HİZMETİN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ

Mal/hizmet, ALICI’ nin sipariş formunda, eğer sipariş formunda adres belirtilmemiş ise üye olurken belirtmiş olduğu adresinde, kendisine yada kendisi ile birlikte ikamet eden kişilere yada ürünün sipariş aşamasında ayrıca ismini belirtmiş kişiye teslim edilecektir.

MADDE 2- TESLİMAT MASRAFLARI VE İFASI

2.1- Teslimat/nakliye giderlerinin tamamı ALICI’ ya aittir. Satıcı, açık bir şekilde web sitesinde, ilan ettiği rakamın üzerinde alışveriş yapanların teslimat ücretinin kendisince karşılanacağını ya da kampanya dahilinde ücretsiz teslimat yapacağını beyan etmişse ancak bu durumda teslimat masrafı satıcıya aittir. Teslimat; ürün stokunun müsait olması ve mal bedelinin satıcının hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. 
2.2- Ödeme aksi belirtilmemiş ise siparişin tamamlanmasının gerekli ön şartı olup, Satıcı, mal/hizmeti, ALICI tarafından verilen siparişin bedelinin ödenmesinden itibaren 30 (Otuz) gün içinde teslim eder ve bu süre içinde yazılı bildirimle ek 10 (on) günlük süre uzatım hakkını saklı tutar. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez, Satıcı hesabına geçmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ya da banka ya da 3. Kişiler ya da ALICI tarafından ödeme iptal edilir ise, satıcı, tüm yasal hakları saklı kalmak üzere mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.